ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

Επιτυχόντες 2021
Ονοματεπώνυμο Σχολή Επιτυχίας
Βασιλειάδου Ευαγγελία Ιατρικής Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Τσιαρδακλή Φωτεινή Ευελπίδων (ΣΣΕ)- Όπλα
Σιδηροπούλου Βασιλική Βιοΐατρικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Μακρής Γιώργος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Κωτσίδου Μαργαρίτα Μαθηματικών Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Στόικου Ειρήνη Μαθηματικών Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Πολωνίδης Δούκας Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Ξάνθης
Τσαούση Ελεονώρα Πολιτικών Επιστημών Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Παπαδοπούλου Πασχαλία Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Θεσσαλονίκης (ΠΑ.ΜΑΚ.)
Θρήσκου Γεωργία Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Δανιηλίδου Ελευθερία Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Μαυρίδου Σοφία Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης (ΠΑ.ΜΑΚ.)
Κουντουρής Ναθαναήλ Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης (ΠΑ.ΜΑΚ.)
Μπουκόνης Κωνσταντίνος Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών Θεσσαλονίκης
(ΠΑ.ΜΑΚ.)
Μαρόδος Χρήστος Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής
Φωκίδης Γιώργος Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού Θεσσαλονίκης
(ΔΙ.ΠΑ.Ε)
Κατσαβέλης Παύλος Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρας
Τσιάβος Γιάννης Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας Κατερίνης
Γκανέτσιου Χρύσα Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Θεσσαλονίκης
(ΔΙ.ΠΑ.Ε)
Ζαραλή Μαρία Γεωλογίας Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)
Γιουτίκας Δημήτρης Ηλεκτρονικών Μηχανικών Χανίων
Δήμα Ευαγγελία Μηχανικών Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης (ΔΙ.ΠΑ.Ε)
Ζιώγα Ιωάννα Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών
Κομοτηνής
Σηφάκη Κωνσταντίνα Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Καβάλας
Επιτυχόντες 2020
Ονοματεπώνυμο Σχολή Επιτυχίας
Μαυρουδή Σοφία Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Α.Π.Θ.
Τσιτώτα Ηρώ Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑ.ΜΑΚ.
Φιλιππίδης Φοίβος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Α.Π.Θ.
Μπενάκης Χάρης Μηχανολόγων Μηχανικών Α.Π.Θ.
Μπένγκου Αλτέα Βιολογίας Πανεπιστημίου Κρήτης
Κάμτσιου Μαριλένα Οικονομικών Επιστημών ΠΑ.ΜΑΚ.
Αρβανιτίδου Βάσω Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών ΠΑ.ΜΑΚ.
Καβάζη Κωνσταντίνα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης Α.Π.Θ.
Σαχταρίδης Πάνος Οικονομικών Επιστημών Δ.Π.Θ.
Καλαϊτζής Λάμπης Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Πελοποννήσου
Ζήση Γαρυφαλιά Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής Α.Π.Θ.
Κουτσουγιάννη Μαρία Γλωσσικών & Διαπολιτισμικών Σπουδών Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Ντόντης Κωνσταντίνος Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης Α.Π.Θ.
Στρατιώτογλου Σάββας Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Δ.Π.Θ.
Γιούρτη Χριστίνα Γεωλογίας Α.Π.Θ.
Καμπασακάλη Δήμητρα Λογιστικής & Πληροφοριακών Συστημάτων ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Ασλανίδης Γιώργος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Μπόσκος Γιάννης Γεωπονίας Θεσσαλονίκης ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Κρυσταλάκου Ελένη Γεωπονίας Θεσσαλονίκης ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Πασχαλοπούλου Έλενα Γεωπονίας Θεσσαλονίκης ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Ξενίδου Χριστίνα Θεολογίας Α.Π.Θ.
Μήττα Ιωάννα Θεατρικών Σπουδών Πανεπιστημίου Πελοποννήσου
Μποζοβίτης Βασίλης Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ
Σαραμάνδος Μιχάλης Επικοινωνίας & Ψηφιακών Μέσων Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας
Μινάκης Δημήτρης Αγροτικής Ανάπτυξης Δ.Π.Θ.
Μαλόλλι Εσμεράλντα Αγροτικής Βιοτεχνολογίας & Οινολογίας ΔΙ.ΠΑ.Ε.
My Proετοιμάζω